Vyhodnocení soutěže PO očima dětí a mládeže – 2021 ( okresní a krajské kolo )

Ústřední odborná rada prevence SH ČMS v roce 2021 uspořádala 47. ročník soutěž „Požární ochrana očima dětí a mládeže“. Letošním tématem pro literární, výtvarné a digitální práce byly „DOPRAVNÍ NEHODY NA ŽELEZNIČNÍCH PŘEJEZDECH-NÁROČNÝ ÚKOL PRO HASIČE“.

Pod hlavičkou Sboru dobrovolných hasičů Pelhřimov byly do soutěže přihlášeny tři výtvarné práce Nely Vytiskové, Ondřeje Beneše, Terezy Blažkové a jedna v kategorii digitílních technologií Martiny Benešové. Výtvarná práce Terezy Blažkové obsadila v kategorii ZŠ 3 – 2. místo a prezentace Martiny Benešové se v kategorii DT 1 umístila na 1. místě.  Její práce postoupila na kolo krajské, kde byla taktéž ohodnocena příčkou nejvyšší s postupem a celorepublikové kolo.

Gratulujeme Terezce a Martině k umístění jejich prací a ostatním děkujeme za účast v této soutěži.