XIV. ročník – Pohár starosty OSH Pelhřimov 20.10.2018

XIV. ročník – Pohár starosty OSH Pelhřimov 20.10.2018

V sobotu 20.10.2018 se družstvo SDH Pelhřimov zúčastnilo jako každý rok poslední hasičské soutěže na okrese Pelhřimov „O pohár starosty OSH Pelhřimov“. V konkurenci ligových týmů z PHL se stříkačkami vysokých obsahů s ejektorovým sání obsadilo toto družstvo s klasickým strojem PS12 6. místo z 15-ti družstev. Požární útok v disciplíně „HRBÁČ“ dokončilo v čase 26,93 vteřiny.

Složení družstva SDH Pelhřimov :

  • strojník – Blažek Jiří
  • č.1 levý proud – Kölbl Vojtěch
  • č.2 hadice B – Kölbl Tomáš
  • č.3 rozdělovač – Babický Filip
  • č.4 sací koš – Beneš Martin
  • č.5 pravý proud – David Radek
  • č.6 přívodní vedení – Roh Martin

Fotogalerie: Pohár starosty OSH Pelhřimov – (standahasič)