Pohár starosty města Pelhřimova

Od roku 2005 pořádá Sbor dobrovolných hasičů Pelhřimov pohárovou soutěž hasičských družstev v požárním útoku, O pohár starosty města Pelhřimova.

Soutěž je pořádána zpravidla v měsíci červnu na travnatém hřišti městského sportovního areálu, dle směrnice hasičských soutěží s místní úpravou pro tuto soutěž.

 

Výsledková tabulka soutěže:

  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005

XIV. ročník – Pohár starosty města Pelhřimova – 16.6.2018

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice22,06———22,06
2.Vokov24,72———24,72
3.Řemenov27,87———27,87
4.Pelhřimov – II. 29,78———29,78
5.Čakovice 30,75———30,75
6.Janovice31,64———31,64
7.Pelhřimov – I. 34,96———34,96
8.Starý Pelhřimov 38,19———38,19
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Vokov31,00———31,00
2.Řemenov40,22———40,22
3.Starý Pelhřimov 42,16———42,16
4.Čakovice44,34———44,34
kategorie: MH mladší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Božejov 21,54———21,54
2.Lipice 21,70———21,70
3.Vokov23,34———23,34
4.Janovice 26,25———26,25
5.Řemenov28,18———28,18
6.Myslotín28,50———28,50
7.Nemojov41,72———41,72
kategorie: MH starší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Božejov 18,39———18,39
2.Lipice 18,64———18,64
3.Řemenov 21,10———21,10
4.Vokov21,68———21,68
5.Nemojov31,31———31,31

XIII. ročník – Pohár starosty města Pelhřimova – 17.6.2017

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice23,75———23,75
2.Vokov27,53———27,53
3.Řemenov29,34———29,34
4.Pelhřimov I. 33,07———33,07
5.Čakovice33,28———33,28
6.Starý Pelhřimov34,00———34,00
7.Pelhřimov II.38,22———38,22
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Vokov30,72——-30,72
2.Dubovice32,21——-32,21
3.Řemenov35,47——-35,47
4.Starý Pelhřimov N——-N
kategorie: MH mladší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Božejov I. 20,09———20,09
2.Řemenov21,03———21,03
3.Božejov III. 25,31———25,31
4.Myslotín31,28———31,28
5.Božejov II.48,10———48,10
6.Lipice48,47———48,47
kategorie: MH starší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Věžná19,4815,4215,42
2.Božejov19,4818,0718,07
3.Vokov19,97———19,97
4.Cetoraz21,05———21,05
5.Lipice22,32———22,32

XII. ročník – Pohár starosty města Pelhřimova – 18.6.2016

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Vokov22,7223,8122,72
2.Pelhřimov36,4626,8826,68
3.Dubovice30,53N30,53
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice36,9131,6531,65
kategorie: MH mladší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Nemojov30,7028,4728,47
kategorie: MH starší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Vokov15,4717,1215,47
2.Nemojov24,8430,4824,84

XI. ročník – Pohár starosty města Pelhřimova – 13.6.2015

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov20,94———20,94
2.Dubovice25,37———25,37
3.Olešná25,59———25,59
4.Pelhřimov27,56———27,56
5.Čakovice33,94———33,94
6.Dobrá Voda34,84———34,84
7.Starý Pelhřimov41,55———41,55
8.Lipice47,28———47,28
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov26,94———26,94
2.Vyskytná31,54———31,54
3.Olešná32,28———32,28
4.Dubovice32,38———32,38
kategorie: MH mladší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Nemojov31,59———31,59
kategorie: MH starší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Vyskytná18,53———18,53
2.Rynárec – A19,28———19,28
3.Rynárec – B23,72———23,72
4.Nemojov30,38———30,38
5.Myslotín33,25———33,25
6.Starý Pelhřimov48,06———48,06

X. ročník – Pohár starosty města Pelhřimova – 17.5.2014

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov – A 23,77———23,77
2.Putimov – B 24,34———24,34
3.Olešná – B 27,88———27,88
4.Rohovka30,40———30,40
5.Olešná – A 32,48———32,48
6.Vokov35,01———35,01
7.Pelhřimov – B 36,58———36,58
8.Čakovice39,25———39,25
9.Pelhřimov – A45,47———45,47
10.DuboviceN———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov31,47———31,47
2.Dubovice34,31———34,31
3.Vokov34,90———34,90
kategorie: MH mladší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Vokov21,77———21,77
2.Lipice32,75———32,75
kategorie: MH starší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Vokov – A 22,16———22,16
2.Vokov – B 24,78———24,78
3.Lipice24,94———24,94
kategorie: MUŽI – požární útok SPORT 2B
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Rohovka 21,90———21,90
2.Olešná 24,51———24,51
3.Pelhřimov 25,09———25,09
4.Vokov25,86———25,86

IX. ročník – Pohár starosty města Pelhřimova – 8.6.2013

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Markvarec 20,81———20,81
2.Dubovice 23,28———23,28
3.Pelhřimov – B 26,25———26,25
4.Putimov – A 28,65———28,65
5.Vokov 30,97———30,97
6.Pelhřimov – A 31,38———31,38
7.Olešná 31,43———31,43
8.Sedliště33,97———33,97
9.-10.Putimov – B N———N
9.-10.BožejovN———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov27,97———27,97
2.Vyskytná30,40———30,40
3.Vokov31,50———31,50
kategorie: MH mladší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Vokov26,47———26,47
2.Božejov27,88———27,88
3.Myslotín32,43———32,43
kategorie: MH starší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Vyskytná – A 16,93———16,93
2.Vokov 17,10———17,10
3.Vyskytná – B 18,50———18,50
4.Božejov20,09———20,09
kategorie: MUŽI – požární útok SPORT 2B
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dobrá Voda 23,44———23,44
2.Olešná 23,75———23,75
3.Božejov 26,44———26,44
4.Vokov26,69———26,69
5.Libkova Voda30,78———30,78
6.PelhřimovN———N

VIII. ročník – Pohár starosty města Pelhřimova – 16.6.2012

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Markvarec 25,03———25,03
2.Olešná – A 25,50———25,50
3.Dubovice 26,15———26,15
4.Zajíčkov 26,75———26,75
5.Vokov 27,28———27,28
6.Pelhřimov – A 28,41———28,41
7.Putimov – B 31,97———31,97
8.Olešná – B 33,53———33,53
9.Pelhřimov – B 34,25———34,25
10.Putimov37,41———37,41
11.Čakovice44,80———44,80
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Vyskytná 32,22———32,22
2.Putimov36,20———36,20
3.Olešná36,56———36,56
4.Dubovice55,69———55,69
kategorie: MH – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Vokov – C 16,43———16,43
2.Věžná – A 18,38———18,38
3.Božejov – B 19,16———19,16
4.Vokov – B19,19———19,19
5.Věžná – B19,88———19,88
6.Božejov – A20,10———20,10
7.Dobrá Voda20,50———20,50
8.Vyskytná – A21,00———21,00
9.Jetřichovec23,28———23,28
10.Rynárec24,78———24,78
11.Vokov – A25,15———25,19
12.Vyskytná – B26,03———26,03

VII. ročník – Pohár starosty města Pelhřimova – 4.6.2011

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice 24,15———24,15
2.Olešná – A 26,86———26,86
3.Olešná – B 27,11———27,11
4.Pelhřimov – B 28,01———28,01
5.Putimov – B 28,61———28,61
6.Putimov – A 29,16———29,16
7.Pelhřimov – A 36,94———36,94
8.Štítné 38,70———38,70
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov 28,94———28,94
2.Dubovice33,12———33,12
3.Olešná35,01———35,01
4.Štítné42,01———42,01
5.Libkova Voda52,42———52,42
kategorie: MH – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Pacov 20,72———20,72
2.Lipice – A 31,31———31,31
3.Libkova Voda 31,62———31,62
4.Lipice – B41,19———41,19

VI. ročník – Pohár starosty města Pelhřimova – 26.6.2010

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Rynárec – A 20,53———20,53
2.Markvarec 24,25———24,25
3.Dubovice 25,40———25,40
4.Pelhřimov – B 28,00———28,00
5.Rynárec – B 28,34———28,34
6.Olešná – A 28,90———28,90
7.Olešná – B 32,56———32,56
8.Janovice 34,10———34,10
9.Pelhřimov – A 40,65———40,65
10.Štítné40,75———40,75
11.-12.ChyšnáN———N
11.-12.OnšovN———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Vyskytná – A 31,03———31,03
2.Dubovice33,50———33,50
3.Štítné45,60———45,60
4.Olešná58,93———58,93
5.-6.Vyskytná – BN———N
5.-6.OnšovN———N
kategorie: MH – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Vokov – B 18,72———18,72
2.Vyskytná – A 19,56———19,56
3.Dobrá Voda 19,69———19,69
4.Vyskytná – B19,88———19,88
5.Vokov – A20,04———20,04
6.Olešná – B28,71———28,71
7.Olešná – A29,28———29,28

V. ročník – Pohár starosty města Pelhřimova – 4.7.2009

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Olešná – A 26,89———26,89
2.Pelhřimov – A 27,90———27,90
3.Dubovice 28,96———28,96
4.Pelhřimov – B 29,88———29,88
5.Olešná – B 32,25———32,25
6.Putimov 34,08———34,08
7.Starý Pelhřimov 34,88———34,88
8.Plevnice36,08———36,08
9.Ondřejov 36,91———36,91
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov 30,71———30,71
kategorie: MH – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Vokov – B 17,18———17,18
2.Vyskytná – A 21,78———21,78
3.Olešná 22,03———22,03
4.Vokov – A23,34———23,34
5.Vyskytná -B23,69———23,69

IV. ročník – Pohár starosty města Pelhřimova – 28.6.2008

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice25,53———25,53
2.Ondřejov 27,05———27,05
3.Kletečná – A 27,59———27,59
4.Putimov 28,13———28,13
5.Pelhřimov – B29,43———29,43
6.Janovice33,55———33,55
7.Rynárec33,78———33,78
8.Myslotín35,82———35,82
9.Pelhřimov – A40,66———40,66
10.Plevnice47,23———47,23
11.Starý Pelhřimov 58,66———58,66
12.-13.ÚtěchovičkyN———N
12.-13.Kletrčná – BN———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Rynárec – A32,27———32,27
2.Rynárec – B 35,09———35,09
3.Putimov35,76———35,76
4.Olešná 44,98———44,98
kategorie: MH – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Zajíčkov23,38———23,38
2.Olešná – A 24,22———24,22
3.Olešná – B28,97———28,97

III. ročník – Pohár starosty města Pelhřimova – 16.6.2007

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Rynárec23,85———23,85
2.Dubovice 29,78———29,78
3.Kletečná30,44———30,44
4.Pelhřimov – B 30,50———30,50
5.Zajíčkov32,87———32,87
6.Janovice36,20———36,20
7.Pelhřimov – A40,28———40,28
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Rynárec35,37———35,37
2.Nový Rychnov 56,34———56,34

II. ročník – Pohár starosty města Pelhřimova – 17.6.2006

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Rynárec25,04———25,04
2.Litohošť 26,62———26,62
3.Dubovice33,65———33,65
4.Pelhřimov – A 35,17———35,17
5.Starý Pelhřimov43,59———43,59
6.Vlásenice45,47———45,47
7.Pelhřimov – B49,28———49,28
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov31,87———31,87
2.Rynárec36,39———36,39
3.Vlásenice42,90———42,90

I. ročník – Pohár starosty města Pelhřimova – 4.6.2005

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Litohošť29,99———29,99
2.Střítež u Božejova 30,91———30,91
3.Rynárec31,34———31,34
4.Starý Pelhřimov 39,95———39,95
5.Plevnice42,65———42,65
6.Olešná42,73———42,73
7.Putimov51,77———51,77
8.Vlásenice58,74———58,74
9.Pelhřimov – A82,02———82,02
10.Pelhřimov – B84,94———84,94
11.ZajíčkovN———N
12.DuboviceN———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov32,72———32,72
2.Dubovice39,91———39,91
3.Rynárec40,14———40,14
4.Litohošť53,31———53,31
5.Vlásenice57,15———57,15