Okrsková soutěž

Pravidelně každý rok v jarních měsících pořádá jeden ze sborů okrsku postupové kolo soutěže hasičských družstev v požárním útoku. Soutěž je pořádána dle směrnice hasičských soutěží s místní úpravou pro okrsek č. 1. Vítězná družstva v kategorii mužů a žen, mají právo účasti na okresním kole soutěže v požárním sportu.

Od roku 2013 je součástí okrskové soutěže doplňková disciplína, požární útok se stříkačkou PS 8 z přívěsného vozíku O putovní pohár starosty okrsku.

 

Výsledková tabulka okrskové soutěže:

  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004

Okrsková soutěž – Lipice 1.6.2019

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.DuboviceN32,3832,52 32,52
2.Pelhřimov – II.39,3340,44 31,3334,56 34,56
3.-4.Pelhřimov – I. 35,4737,79 N37,79
3.-4.Olešná – II. 37,5637,79 N37,79
5.Skrýšov 38,7159,44 37,5343,11 43,11
6.ČakoviceN42,1843,77 43,77
7.Starý Pelhřimov43,9240,69 45,2150,61 43,92
8.Putimov N33,4544,00 44,00
9.Lipice – II.N39,2645,02 45,02
10.Pejškov45,9547,25 47,9549,79 47,25
11.Lipice – I.N40,6847,85 47,85
12.ŘemenovN34,9648,18 48,18
13.Myslotín52,4048,65 52,3550,56 52,35
14.Plevnice N65,0247,71 65,02
15.Olešná – I. 69,8761,90N 69,87
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Lipice – II.N37,3237,84 37,84
2.PutimovN45,2248,86 48,86
3.ČakoviceN43,6151,86 51,86
4.Starý Pelhřimov N49,5151,96 51,96
5.Skrýšov53,2847,67 N53,28
6.Lipice – I.NNN
kategorie: MH mladší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Řemenov31,3940,06 37,0051,17 40,06
2.Myslotín 33,1050,91 45,9240,79 45,92
3.Lipice41,2149,35 46,7486,01 49,55
kategorie: MH starší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Lipice – I. 23,7624,54 22,2926,85 24,54
2.Lipice – II.N 32,1837,38 37,38
3.Řemenov41,1246,3338,2326,06 38,23

Okrsková soutěž – Čakovice 26.5.2018

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Olešná – I.28,12———28,12
2.Řemenov28,22———28,22
3.Pelhřimov29,03———29,03
4.Lipice – I. 31,16———31,16
5.Vlásenice 32,57———32,57
6.Čakovice33,15———33,15
7.Lipice – II. 34,40———34,40
8.Starý Pelhřimov 34,69———34,69
9.Dubovice36,09———36,09
10.Plevnice37,07———37,07
11.Skrýšov38,90———38,90
12.Myslotín39,50———39,50
13.Olešná – II.40,19———40,19
14.Putimov N———N
Vězeňská služba Praha42,72———mimo soutěž
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Řemenov32,59———32,59
2.Dubovice34,53———34,53
3.Lipice35,28———35,28
4.Putimov37,57———37,57
5.Čakovice41,31———41,31
6.Skrýšov43,75———43,75
7.Starý Pelhřimov45,22———45,22
Křelovice36,37———mimo soutěž
kategorie: MH mladší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Myslotín 27,00———27,00
2.Lipice 35,09———35,09
3.Řemenov 48,65———48,65
kategorie: MH starší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Lipice – II. 19,12———19,12
2.Řemenov 23,78———23,78
3.Lipice – I. 24,41———24,41

Putovní pohár starosty okrsku č.1 Pelhřimov – požární útok se stříkačkou PS 8

kategorie: Požární útok se stříkačkou PS 8 z přívěsného vozíku
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Čakovice 55,34———55,34
2.Řemenov 67,97———67,97
3.Plevnice 77,43———77,43

Okrsková soutěž – Olešná 27.5.2017

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov24,61———24,61
2.Dubovice28,22———28,22
3.Řemenov29,68———29,68
4.Pelhřimov 31,16———31,16
5.Olešná – II. 32,86———32,86
6.Plevnice33,60———33,60
7.Lipice – I. 36,97———36,97
8.NEMOCNICE Pelhřimov 37,82———37,82
9.Starý Pelhřimov40,61———40,61
10.Skrýšov44,06———44,06
11.Myslotín46,19———46,19
12.Lipice – II.48,28———48,28
13.-15.ČakoviceN———N
13.-15.Olešná – I. N———N
13.-15.Proseč pod Křemešníkem N———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice32,17———32,17
2.Olešná32,32———32,32
3.Řemenov33,69———33,69
4.Lipice37,06———37,06
5.Čakovice38,29———38,29
6.Starý Pelhřimov42,89———42,89
7.PutimovN———N
kategorie: MH – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Lipice – starší 18,32———18,32
2.Lipice – mladší 30,16———30,16
3.Řemenov – mladší 31,32———31,32
4.Myslotín – mladší 37,47———37,47

Putovní pohár starosty okrsku č.1 Pelhřimov – požární útok se stříkačkou PS 8

kategorie: Požární útok se stříkačkou PS 8 z přívěsného vozíku
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Čakovice 47,91———47,91
2.NEMOCNICE Pelhřimov 49,36———49,36
3.Olešná 59,67———59,67
4.Řemenov1:06,80———1:06,80
5.Dubovice1:13,03———1:13,03

Okrsková soutěž – Skrýšov 28.5.2016

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice21,94———21,94
2.Putimov22,88———22,88
3.Pelhřimov28,84———28,84
4.Olešná – B 31,35———31,35
5.Řemenov33,56———33,56
6.Vlásenice33,65———33,65
7.Olešná – A 34,17———34,17
8.Lipice – A 34,91———34,91
9.Čakovice36,06———36,06
10.NEMOCNICE Pelhřimov37,63———37,63
11.Plevnice38,44———38,44
12.Myslotín40,47———40,47
13.Skrýšov42,63———42,63
14.-15.Starý PelhřimovN———N
14.-15.Lipice – BN———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov29,37———29,37
2.-3.Čakovice36,72———36,72
2.-3.Olešná36,72———36,72
4.Dubovice40,62———40,62
5.ŘemenovN———N
kategorie: MH – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Lipice – starší 16,37———16,37
2.Lipice – mladší 26,63———26,63
3.Starý Pelhřimov – starší 31,88———31,88
4.Myslotín – starší 31,91———31,91

Putovní pohár starosty okrsku č.1 Pelhřimov – požární útok se stříkačkou PS 8

kategorie: Požární útok se stříkačkou PS 8 z přívěsného vozíku
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Čakovice 51,57———51,57
2.NEMOCNICE Pelhřimov 56,60———56,60
3.Dubovice 73,94———73,94

video: NewHorizonCZ

fotogalerie: bellgril

Okrsková soutěž – Pelhřimov 13.6.2015

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice25,62———25,62
2.Olešná26,87———26,87
3.Lipice – B27,87———27,87
4.Pelhřimov 31,28———31,28
5.Řemenov31,94———31,94
6.Čakovice34,28———34,28
7.NEMOCNICE Pelhřimov 38,78———38,78
8.Myslotín 41,75———41,75
9.Plevnice42,59———42,59
10.Skrýšov43,16———43,16
11.Starý Pelhřimov55,53———55,53
12.-15.PutimovN———N
12.-15.Lipice – AN———N
12.-15.VláseniceN———N
12.-15.Proseč pod Křemešníkem N———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice33,56———33,56
2.Olešná38,03———38,03
3.Řemenov41,12———41,12
4.Čakovice43,88———43,88
5.-6.VláseniceN———N
5.-6.PutimovN———N
kategorie: MH mladší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Lipice 22,28———22,28
kategorie: MH starší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Lipice 17,56———17,56
2.Starý Pelhřimov 27,13———27,13
3.Myslotín 53,93———53,93

Putovní pohár starosty okrsku č.1 Pelhřimov – požární útok se stříkačkou PS 8

kategorie: Požární útok se stříkačkou PS 8 z přívěsného vozíku
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice 48,63———48,63
2.NEMOCNICE Pelhřimov 57,50———57,50
3.Dubovice – ženy 59,60———59,60
4.Pelhřimov60,22———60,22
5.Čakovice61,03———61,03

Okrsková soutěž – Putimov 7.6.2014

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Olešná – A25,87———25,87
2.Putimov – B26,28———26,28
3.Dubovice26,80———26,80
4.Putimov – A 27,10———27,10
5.Pelhřimov – B29,34———29,34
6.Pelhřimov – A30,18———30,18
7.Lipice – A 32,37———32,37
8.Lipice – B 33,60———33,60
9.Olešná – B34,09———34,09
10.Proseč pod Křemešníkem39,46———39,46
11.Řemenov39,66———39,66
12.Plevnice41,21———41,21
13.Myslotín41,43———41,43
14.Skrýšov46,22———46,22
15.Čakovice 61,96———61,96
16.VláseniceN———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Olešná39,82———39,82
2.Čakovice45,38———45,38
3.Putimov47,04———47,04
4.DuboviceN———N
kategorie: MH mladší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Lipice N———N
kategorie: MH starší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Lipice 20,15———20,15
2.Myslotín 28,93———28,93

Putovní pohár starosty okrsku č.1 Pelhřimov – požární útok se stříkačkou PS 8

kategorie: Požární útok se stříkačkou PS 8 z přívěsného vozíku
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice 50,44———50,44
2.Olešná 54,21———54,21
3.Pelhřimov – B 55,94———55,94
4.Čakovice65,87———65,87
5.Lipice66,09———66,09
6.Pelhřimov – A68,37———68,37

Okrsková soutěž – Proseč pod Křemešníkem 1.6.2013

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice27,82———27,82
2.Olešná – B29,22———29,22
3.Olešná – A29,25———29,25
4.Putimov – B 32,97———32,97
5.Čakovice35,30———35,30
6.Pelhřimov – B36,00———36,00
7.Pelhřimov – A 36,56———36,56
8.Plevnice 39,94———39,94
9.Lipice – A41,32———41,32
10.Vlásenice41,44———41,44
11.Řemenov46,72———46,72
12.Myslotín49,22———49,22
13.Skrýšov57,22———57,22
14.Proseč pod Křemešníkem 76,78———76,78
15.-16.Putimov – A N———N
15.-16.Lipice – B N———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov33,40———33,40
2.Čakovice46,12———46,12
3.Olešná48,81———48,81
kategorie: MH mladší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Lipice – B 24,86———24,86
2.Lipice – C39,10———39,10
kategorie: MH starší – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Myslotín 32,00———32,00
2.Lipice – A 47,90———47,90

Putovní pohár starosty okrsku č.1 Pelhřimov – požární útok se stříkačkou PS 8

kategorie: Požární útok se stříkačkou PS 8 z přívěsného vozíku
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice 58,90———58,90
2.Pelhřimov – A 61,20———61,20
3.Pelhřimov – B 66,28———66,28
4.Lipice77,19———77,19
5.Olešná78,21———78,21
6.Čakovice81,93———81,93
7.NEMOCNICE Pelhřimov94,00———94,00

Okrsková soutěž – Olešná 2.6.2012

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice25,20———25,20
2.Pelhřimov27,94———27,94
3.Olešná – A30,44———30,44
4.Putimov – B 31,09———31,09
5.Putimov – A32,80———32,80
6.Lipice – B33,56———33,56
7.Olešná – B 34,80———34,80
8.Čakovice 35,03———35,03
9.Myslotín38,42———38,42
10.Pejškov40,90———40,90
11.Lipice – A42,34———42,34
12.Řemenov52,22———52,22
13.Skrýšov53,50———53,50
14.Plevnice 60,94———60,94
15.Starý Pelhřimov 76,86———76,86
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov29,11———29,11
2.Olešná32,03———32,03
3.Dubovice39,74———39,74
4.Vlásenice50,66———50,66
kategorie: MH – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Lipice – A 28,61———28,61
2.Myslotín31,20———31,20
3.Lipice – B49,97———49,97

Okrsková soutěž – Putimov 28.5.2011

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice26,94———26,94
2.Putimov – B29,63———29,63
3.Pelhřimov – B 29,97———29,97
4.Olešná – A 30,63———30,63
5.Putimov – A31,72———31,72
6.Lipice – B32,96———32,96
7.Čakovice 34,29———34,29
8.Lipice – A 34,47———34,47
9.Plevnice36,34———36,34
10.Myslotín39,88———39,88
11.Starý Pelhřimov41,50———41,50
12.Vlásenice45,88———45,88
13.Řemenov46,90———46,90
14.Proseč pod Křemešníkem 47,44———47,44
15.Skrýšov 53,06———53,06
16.-17.Pelhřimov – AN———N
16.-17.Olešná – BN———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice36,10———36,10
2.Putimov38,34———38,34
3.Vlásenice42,56———42,56
4.Olešná43,37———43,37
kategorie: MH – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Olešná 17,75———17,75
2.Lipice – B36,37———36,37
3.Lipice – A71,23———71,23

Okrsková soutěž – Vlásenice 15.5.2010

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Olešná – B27,75———27,75
2.Pelhřimov – A28,75———28,75
3.Dubovice – A 31,00———31,00
4.Lipice – A 31,38———31,38
5.Putimov 32,41———32,41
6.Starý Pelhřimov 34,37———34,37
7.Lipice – B 35,25———35,25
8.Plevnice 35,47———35,47
9.Pelhřimov – B35,59———35,59
10.Dubovice – B37,32———37,32
11.Řemenov40,56———40,56
12.Myslotín41,15———41,15
13.Vlásenice45,84———45,84
14.Proseč pod Křemešníkem 51,43———51,43
15.Olešná – A 62,56———62,56
16.Skrýšov86,47———86,47
17.Čakovice – PS 8 N———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov31,81———31,81
2.Olešná37,50———37,50
3.Vlásenice53,01———53,01
4.-5.LipiceN———N
4.-5.DuboviceN———N
kategorie: MH – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Olešná – A 25,84———25,84
2.Olešná – B26,53———26,53
3.Lipice – B33,97———33,97
4.Lipice – A36,00———36,00

Okrsková soutěž – Lipice 30.5.2019

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Olešná – A27,82———27,82
2.Pelhřimov – A32,88———32,88
3.Putimov 35,63———35,63
4.Pelhřimov – B 36,66———36,66
5.Starý Pelhřimov – A 39,56———39,56
6.Lipice – A 39,88———39,88
7.Plevnice 40,81———40,81
8.Řemenov 46,13———46,13
9.Skrýšov47,40———47,40
10.Vlásenice48,00———48,00
11.Starý Pelhřimov – B59,96———59,96
12.Lipice – B64,10———64,10
13.-16.DuboviceN———N
13.-16.Myslotín N———N
13.-16.Olešná – B N———N
13.-16.Proseč pod Křemešníkem – PS 8 N———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov – B 40,59———40,59
2.Vlásenice55,38———55,38
3.-5.LipiceN———N
3.-5.OlešnáN———N
3.-5.Putimov – A N———N
kategorie: MH – požární útok PLAMEN
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Olešná 72,50———72,50

Okrsková soutěž – Putimov 31.5.2008

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice26,15———26,15
2.Putimov31,93———31,93
3.Lipice – B 32,02———32,02
4.Olešná 33,52———33,52
5.Myslotín 37,71———37,71
6.Pelhřimov – B 38,81———38,81
7.Starý Pelhřimov 41,11———41,11
8.Lipice – A 41,12———41,12
9.Skrýšov41,25———41,25
10.Pelhřimov – A43,59———43,59
11.Plevnice55,16———55,16
12.Proseč pod Křemešníkem – PS 867,32———67,32
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov – A 39,81———39,81
2.Putimov – B40,10———40,10
3.Vlásenice47,02———47,02
4.-5.OlešnáN———N
4.-5.Lipice N———N

Okrsková soutěž – Putimov 19.5.2007

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov25,75———25,75
2.Dubovice27,58———27,58
3.Pelhřimov – A 32,54———32,54
4.Lipice – B 32,80———32,80
5.Lipice – A 33,34———33,34
6.Pelhřimov – B 33,86———33,86
7.Myslotín 34,68———34,68
8.Olešná – A 37,62———37,62
9.Starý Pelhřimov42,81———42,81
10.Plevnice44,40———44,40
11.Skrýšov52,72———52,72
12.Olešná – B 53,00———53,00
13.Proseč pod Křemešníkem – PS 866,62———66,62
14.VláseniceN———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov 38,50———38,50
2.Vlásenice75,25———75,25

Okrsková soutěž – Skrýšov 20.5.2006

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Dubovice31,70———25,75
2.Lipice – B32,21———27,58
3.Myslotín 36,48———32,54
4.Pelhřimov – B 38,50———32,80
5.Lipice – A 39,18———33,34
6.Olešná 46,63———33,86
7.Skrýšov 47,55———34,68
8.Pelhřimov – A 48,22———37,62
9.Plevnice49,03———42,81
10.Řemenov60,91———44,40
11.-14.Proseč pod Křemešníkem – PS 8N———52,72
11.-14.Putimov N———53,00
11.-14.Starý Pelhřimov N———66,62
11.-14.VláseniceN———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov – B 40,42———40,42
2.Putimov – A40,83———40,83
3.Vlásenice50,00———50,00
4.Dubovice57,87———57,87

Okrsková soutěž – Plevnice 14.5.2005

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov – A28,89———28,89
2.Dubovice 31,60———31,60
3.Starý Pelhřimov – A 42,73———42,73
4.Lipice – A 43,41———43,41
5.Myslotín 43,83———43,83
6.Lipice – B 46,75———46,75
7.Plevnice 46,98———46,98
8.Olešná 49,12———49,12
9.Vlásenice49,94———49,94
10.Skrýšov52,74———52,74
11.Starý Pelhřimov – B 62,65———62,65
12.Řemenov 82,81———82,81
13.-15.Pelhřimov N———N
13.-15.Proseč pod Křemešníkem N———N
13.-15.Putimov – BN———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Vlásenice 48,68———48,68
2.Dubovice51,40———51,40
3.Putimov53,34———53,34

Okrsková soutěž – Starý Pelhřimov 15.5.2004

kategorie: MUŽI – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov – B25,15———25,15
2.Putimov – A 26,75———26,75
3.Lipice – A 31,94———31,94
4.Olešná – B 32,25———32,25
5.Dubovice 33,94———33,94
6.Myslotín 34,64———34,64
7.Lipice – B 35,85———35,85
8.Starý Pelhřimov 37,71———37,71
9.Plevnice41,52———41,52
10.Skrýšov43,56———43,56
11.Pelhřimov43,94———43,94
12.Vlásenice 45,13———45,13
13.Řemenov 59,92———59,92
14.Olešná – A N———N
kategorie: ŽENY – požární útok HRBÁČ
pořadídružstvo SDH1. pokus2. pokusvýsledný čas / s
LPPPLPPP
1.Putimov – A 28,22———28,22
2.Putimov – B32,19———32,19
3.Dubovice35,81———35,81
4.Vlásenice41,37———41,37
5,Starý Pelhřimov43,58———43,58