Vyhodnocení soutěže PO očima dětí a mládeže – 2020 ( okresní kolo )

Ústřední odborna rada prevence SH ČMS v letošním roce uspořádala již 46. ročník soutěž „Požární ochrana očima dětí a mládeže“. Letošním tématem pro literární, výtvarné a digitální práce byly „POŽÁRY V PŘÍRODĚ, A JAK JIM BRÁNIT“.

Na OSH Pelhřimov bylo doručeno 172 soutěžních prací z jedné mateřské školy, dvou základních škol a devíti sborů dobrovolných hasičů. Na Okresní odborné radě prevence, byl tak nelehký úkol vyhodnotit obdržené práce a vybrat z nich tři nejlepší v každé kategorii, jenž postoupí do krajského kola.

Pod hlavičkou Sboru dobrovolných hasičů Pelhřimov, bylo do soutěže přihlášeno pět výtvarných prací, a to:

Leontýnky a Natálie Doležalových, Nely Vytiskové, Ondřeje Beneše a Terezy Blažkové.

Je milým překvapením, že se hned tři z pěti výtvarných prací nominovaných naším sborem, umístily ve svých kategorií na stupních vítězů okresního kola.

Kategorie:

M 2 – 2. místo: Leontýnka Doležalová ( 5 let )
ZŠ 1 – 2. místo: Nela Vytisková ( 7 let )
ZŠ 3 – 3. místo: Tereza Blažková ( 12 let )

Gratulujeme Leontýnce, Nele a Terezce k umístění jejich prací v okresním kole a ostatním děkujeme za účast v této soutěži.