Cena města Pelhřimova 2020 pro Josefa Havelku

Už po sedmnácté byly v pelhřimovském Kulturním domě Máj při slavnostním večeru předány Ceny města Pelhřimova osobnostem a firmám, které pozitivně ovlivnily dění ve městě a přispěly k jeho propagaci. Stalo se tak v sobotu 25. ledna. V úvodu večera přivítal starosta Pelhřimova Ladislav Med všechny přítomné hosty, mezi nimiž byli i místopředseda senátu Parlamentu ČR Milan Štěch, poslanec Parlamentu ČR Josef Kott a primátor Města Dolný Kubín Ján Prílepok. Starosta Ladislav Med mimo jiné řekl, že uplynulý rok 2019 byl pro město Pelhřimov velice úspěšný a uvedl řadu konkrétních událostí, které to dokládají. „Myslím si, že život v našem městě je dobrý a všichni si toho vážíme. Je to samozřejmě záležitost vás, kteří jste tady, i mnoha dalších, kteří tady nejsou,“ řekl mimo jiné.

Nejvyšší městské ocenění za svou celoživotní činnost v oblasti požární ochrany, jak na profesionální tak dobrovolné úrovni, převzal z rukou starosty města Pelhřimova Ladislava Meda čestný starosta sboru dobrovolných hasičů Pelhřimov pan Josef Havelka

Jménem výboru a členů SDH Pelhřimov mu k tomuto ocenění srdečně gratulujeme.